Garaj Sundurma – Garaj Sundurması – Garaj Çatısı

Sundurma çeşitlerinden bir tanesi olan garaj sundurma sistemi genellikle aracınızın park konumundayken doğal hava olaylarından korunması için uygulanan bir sistemdir. Garaj sundurma sistemleri teknik özellikleri ve dekoratif özelliği bakımından en çok tercih edilen çatılar arasında yer almaktadır.

 

Garaj sundurma sistemlerinde herhangi bir ebat sınırlaması bulunmamaktadır. Yerleştirilecek olan yerlere göre istenilen boyutta ve kalınlıkta üretimi yapılmaktadır. Garaj sundurmaları kapalı ya da yarı kapalı olarak tasarlana bilmektedir.

Garaj sundurmaları güneşe ve diğer hava koşullarına oldukça dayanıklıdır. Araçların kaportasında bu koşullara bağlı olarak tahribatlar meydana gelebilir. Garaj sundurmaların özelliği ile araçlar güneşin zararlı olan uv ışınlarından korunmaktadır.

Araç boyalarının doğal hava olaylarından dolayı zaman içerisinde boyaları incelmekte ve boyaların kimyasal yapısı bozulmaktadır. Bu durumu engellemek için sundurma üstüne cam uygulamak yeterli olmayabilir. Bu yüzden bu zararları önlemek için kullanılan garaj sundurma ürünü kaliteli polikarbon malzemelerinin kullanılması ile de üretilebilmektedir. Polikarbon malzeme güneşin zararlı ışınlarını emici bir özelliğe sahiptir. Ayrıca Farklı renk çeşitlerinde dekoratif olarak istenilen özellikte polikarbon malzeme ile garaj sundurmaları üretilmektedir.

Mutlaka Okumalısınız.  Sundurma