Sundurma Çeşitleri

Nisan 9, 2018|by  admin|no comments

Sundurma Çeşitlerimiz

 

Firmamız sundurma çeşitleri arasında geniş bir katalog sunmaktadır. Bu çatı altı sistemlerin içerisinde ilk sunduğumuz çeşit pratik olarak adlandırılan saçak sistemleridir. Sadece birkaç içerisinde güneşin zararlı ışınlarından ve diğer iklim şartlarından hem binanınızı hem de kapı önlerini korumaya muvaffak sistemlerdir. Bununla birlikte kullandığımız bir diğer malzeme camdır. Cam saçaklarımız binanızın önünde saydam ve şık bir dekorasyon sunmaktadır.

Aynı zamanda güneşin zararlı ışınlarını keserek ilkbahar ve yaz aylarında pratik bir kullanım modeli sunmaktayız. Cam çatı altı sistemlerimiz aynı zamanda her türlü yağış faktörünü ortadan kaldırmaktadır. Kullandığımız bir diğer malzeme ise ahşap malzemesidir. Özellikle rustik olması istenen sanat galerinde, yazlıklarda ve buna benzer iş yerlerinde kullanılmakta olan bu ürünü de firmamız üzerinden temin edebilirsiniz. Bizden sipariş vereceğiniz çatı altı sistemlerini portatif olarak uzun süreli biçimde kullanabilirsiniz. Bununla birlikte paslanmaz çelik malzemesi kullanılarak ürettiğimiz saçak ürünlerimiz de mevcuttur.

Geniş bir kataloğa sahip olan ürünlerimize bakarak istediğiniz tercihte bulunabilirsiniz. Kullandığımız malzemelerden bir diğeri de piyasa içerisinde solid levha adı verilen üründür. Her biri ayrı bir pratik ölçüde sunulan bu malzemelerin birbirinden farklı avantajları mevcuttur. Bizimle telefon ya da mail aracılığıyla iletişime geçerek bizden randevu alabilir ve sadece birkaç gün içerisinde istediğiniz sundurmaların sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sundurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: